Ochranné pomůcky pro firmy

Disponujeme sklady v Praze. Pro velkoobchodní ceny a spolupráci nás kontaktujte na emailu velkoobchod@rousky.info

 

antigenní test ze slin

ROUŠKY A DEZINFEKCE SKLADEM

Myslete na své zdraví a pořiďte si kvalitní ochranné pomůcky. V nabídce našeho internetového obchodu najdete respirátory, roušky, dezinfekce a ochranné rukavice. Pro jednodušší výběr jsou připravené balíčky ochranných pomůcek pro rodiny a pro firmy. DOPRAVA ZDAMRA je od 1.500 Kč.

Respirátory proti virům

Slovo respirátor je v poslední době velmi skloňovaným pojmem. Pandemie si totiž vynutila povinnost, chránit své dýchací ústrojí před vdechnutím kapének. Účinným prostředkem bylo označeno právě toto zařízení, které na rozdíl od roušky dokáže ochránit svého nositele před inhalováním i těch nejmenších částic, výparů či plynů.

Pokud hledáme efektivní ochranu vůči nemoci COVID-19, musíme znát informace o ní. Přenáší se z člověka na člověka po úzkém kontaktu trvající delší dobu. Jde o kapénkovou infekci, což znamená, že zasahuje horní i dolní dýchací cesty, do nichž se dostává vzduchem. Respirátory proti koronaviru účinné jsou vyrobeny z materiálu zabraňujícím průniku infekce. To je také důvod, proč není běžná rouška dostačující. Vdechnutí viru sice nezabrání, ale přenos kapének od nemocné osoby zachytí. Pokud chcete chránit sebe, spoléhejte proto spíše na respirátor, který chrání před nákazou svého nositele.

FILTRAČNÍ TŘÍDY RESPIRÁTORŮ:

Abychom našli opravdu efektivní ochranu, musíme znát, jak vysoký stupeň filtrace tato zařízení poskytují. Jde o správnou filtrační třídu, rozeznáváme tři druhy:

  • FFP1 představuje nejnižší stupeň ochrany. Ochrání vůči netoxickým pevným částicím (jemný prach, aerosoly na vodním či olejovém základě).
  • FFP2 poskytuje střední stupeň ochrany, který zabraňuje průniku středně toxickým částicím, fibrogenním látkám, azbestu, prachu, kouři a aerosolům.
  • FFP3 představuje nejvyšší stupeň ochrany, který chrání vůči toxickým látkám (viry, bakterie, spory, radioaktivní látky, karcinogeny a další).

Jsou to právě respirátory proti virům FFP3, které poskytují tu největší možnou ochranu vůči kapénkám koronaviru. Proti nákaze jsou ale účinné také ty s označením FFP2.

Je bohužel pravdou, že protivirové respirátory jsou dnes již běžnou součástí našeho života. Mohou být buď jednorázové nebo dlouhodobé s vyměnitelnými filtry. Většina těchto zařízení je vybavena ventilkem, který je ale vhodný pouze pro 100% zdravé lidi a jejich ochranu. Pokud jej totiž použije nakažená osoba, dojde přes ventilek k šíření kapének do ovzduší. Pokud si proto nejste jistí, volte raději modely bez ventilku. Ochráníte tak sebe i své okolí.

Jednorázové roušky

Ochranné roušky určené na jedné použití mají 3 filtrační vrstvy. Jsou vhodné na krátkodobější nošení a je potřeba vyměnit je vždy zhruba po 4 hodinách. Kvůli tomu jsou prodávány v balení rovnou po 50 kusech.

DEZINFEKČNÍ GEL A ROZTOK DEZITOL S 99,9 % ÚČINKEM PROTI VIRŮM, BAKTERIÍM A PLÍSNÍM

Dezinfekce na ruce DEZITOL je připravená podle doporučení WHO, všechny varianty s vůní HUBERT. Obsahuje 681,9 ml/l etanolu a glycerol. Díky tomuto složení dokáže nabídnout 99,9 % účinnost proti virům, bakteriím i plísním. Dezinfekční gel je vhodný pro pravidelné používání v rámci dodržování hygieny. Slouží k účinné ochraně zdraví před nákazou novým koronavirem i dalšími nemocemi, které se mohou přenášet na špinavých rukou. Dezinfekční gel DEZITOL je vyráběn na Slovensku. Firma získala veškeré dostupné certifikace pro CZ/SK trh.
 

Proč Dezitol

 

Zničí až 99% bakterií
S příjemnou vůní Hubert
Praktické balení do kabelky
Slovenská prověřená značka Dezitol
Certifikace pro CZ a SK
Lehčí konzistence pro rychlé vstřebávání
Vhodné zejména do hotelů, kanceláří, recepcí a dalších komerčních prostor
Vyrobeno dle specifikace WHO

DEZITOL dezinfekční gel na ruce

Praktické 100 ml balení gelové dezinfekce je vhodné pro cestování a neustálé nošení při sobě. Vejde se i do malé tašky a snadno se používá. Ruce je důležité dezinfikovat po kontaktu s místy, kde se vyskytuje více lidí. Při koupi většího množství těchto malých balení je cena za dezinfekci výhodnější.

DEZITOL dezinfekční roztok na ruce

Praktické 125 ml balení dezinfekce je vhodné pro cestování a neustálé nošení při sobě. Vejde se i do malé tašky a snadno se používá. Ruce je důležité dezinfikovat po kontaktu s místy, kde se vyskytuje více lidí. Při koupi většího množství těchto malých balení je cena za dezinfekci výhodnější.

NOVINKA – dezinfekce DEZITOL gel 1,5ml balení po 100ks

Varianta dezinfekce DEZITOL GEL 1.5ml balení po 100ks v kartónu. Ideální do firem  a v komerčních prostorech a místech s větší koncentrací osob. U této varianty zboží nabízíme možnost brandingu balení pro Vaši společnost. Pro dodržování hygienických standardů v komerčních prostorech, na pracovišti, v obchodech a podobně.

Velké 5l balení dezinfekce

Pravidelným a častým používám se dezinfekce rychle spotřebovává. Pokud potřebujete zakoupit účinnou dezinfekci proti koronaviru pro více lidí, vyberte rovnou 5 litrové balení dezinfekce. Obsah je možné doplňovat do menších lahviček, případně přidat k dávkovači a umístit na pracoviště, u vstupu do budovy a podobně. DEZITOL je možné objednat i za velkoobchodní ceny. V takovém případě prosím využijte kontakt.

DEZITOL dezinfekce na ruce se stojanem a dávkovačem

Dezinfekce DEZITOL se stojanem a dávkovačem se hodí pro využití na pracovišti a do míst s větší koncentrací lidí. Nabídne pohodlné užívání a snadné doplňování. Stojan s dezinfekcí by v dnešní době neměl chybět v kancelářích, na pobočkách, u vstupů do obchodů, u zahrádek restaurací a podobně.