2X dávkovač dezinfekce na ruce + 5l dezinfekčního gelu

Kód: 101
2 890 Kč –35 %
2X DÁVKOVAČ DEZINFEKCE NA RUCE + 5L DEZINFEKČNÍHO GELU DEZITOL
2 890 Kč –35 % 1 890 Kč / sada
Vyprodáno

Tento praktický dávkovač z plastu snadno připevníte ke zdi. Získáte je 2 a k tomu navíc 5 litrů kvalitního dezinfekčního gelu značky DEZITOL, který byl otestován tisíci zákazníků. Dávkovač díky držáku najde uplatnění na pracovištích, toaletách, ale i v domácnosti. Elegantní vzhled dávkovače v kombinaci s výbornou funkčností a snadným doplňováním vytváří příležitost, jak na pracovištích i jinde zajistit maximální hygienu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovač dezinfekce na ruce s objemem 1l. Snadné dolévání vrchním otvorem. Dávkovač je vyroben z bílého ABS plastu. Průhledným okénkem kontrolujete stav náplně. Součástí balení je montážní materiál pro uchycení na zeď a klíček pro pohodlné otevírání za účelem doplnění dezinfekce.

Balení obsahuje 2x dávkovač dezinfekce na ruce a 5 litrové balení dezinfekční gelu DEZITOL pro doplnění.

Dávkovač dezinfekce na ruce ideální pro umístění na stěnu.

Praktické držáky dezinfekce ve formě elegantního dávkovače najdou své místo v provozech, na pracovištích, na toaletách i v domácnosti.

Elegantní vzhled dávkovače dezinfekce na ruce v kombinaci s výbornou funkčností a snadným doplňováním vytváří příležitost, jak skutečně dbát o hygienu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKČNÍ GEL DEZITOL

 

DEZINFEKČNÍ GEL A ROZTOK DEZITOL S 99,9 % ÚČINKEM PROTI VIRŮM, BAKTERIÍM A PLÍSNÍM

Dezinfekce na ruce DEZITOL je připravená podle doporučení WHO, všechny varianty s vůní HUBERT. Obsahuje 681,9 ml/l etanolu a glycerol. Díky tomuto složení dokáže nabídnout 99,9 % účinnost proti virům, bakteriím i plísním. Dezinfekční gel je vhodný pro pravidelné používání v rámci dodržování hygieny. Slouží k účinné ochraně zdraví před nákazou novým koronavirem i dalšími nemocemi, které se mohou přenášet na špinavých rukou. Dezinfekční gel DEZITOL je vyráběn na Slovensku. Firma získala veškeré dostupné certifikace pro CZ/SK trh.
 

Proč Dezitol

 

Zničí až 99% bakterií
S příjemnou vůní Hubert
Praktické balení do kabelky
Slovenská prověřená značka Dezitol
Certifikace pro CZ a SK
Lehčí konzistence pro rychlé vstřebávání
Vhodné zejména do hotelů, kanceláří, recepcí a dalších komerčních prostor
Vyrobeno dle specifikace WHO

DEZITOL dezinfekční gel na ruce

Praktické 100 ml balení gelové dezinfekce je vhodné pro cestování a neustálé nošení při sobě. Vejde se i do malé tašky a snadno se používá. Ruce je důležité dezinfikovat po kontaktu s místy, kde se vyskytuje více lidí. Při koupi většího množství těchto malých balení je cena za dezinfekci výhodnější.

DEZITOL dezinfekční roztok na ruce

Praktické 125 ml balení dezinfekce je vhodné pro cestování a neustálé nošení při sobě. Vejde se i do malé tašky a snadno se používá. Ruce je důležité dezinfikovat po kontaktu s místy, kde se vyskytuje více lidí. Při koupi většího množství těchto malých balení je cena za dezinfekci výhodnější.

NOVINKA – dezinfekce DEZITOL gel 1,5ml balení po 100ks

Varianta dezinfekce DEZITOL GEL 1.5ml balení po 100ks v kartónu. Ideální do firem  a v komerčních prostorech a místech s větší koncentrací osob. U této varianty zboží nabízíme možnost brandingu balení pro Vaši společnost. Pro dodržování hygienických standardů v komerčních prostorech, na pracovišti, v obchodech a podobně.

 

 

 

 

 

 

Velké 5l balení dezinfekce

 

 

Pravidelným a častým používám se dezinfekce rychle spotřebovává. Pokud potřebujete zakoupit účinnou dezinfekci proti koronaviru pro více lidí, vyberte rovnou 5 litrové balení dezinfekce. Obsah je možné doplňovat do menších lahviček, případně přidat k dávkovači a umístit na pracoviště, u vstupu do budovy a podobně. DEZITOL je možné objednat i za velkoobchodní ceny. V takovém případě prosím využijte kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

DEZITOL dezinfekce na ruce se stojanem a dávkovačem

Dezinfekce DEZITOL se stojanem a dávkovačem se hodí pro využití na pracovišti a do míst s větší koncentrací lidí. Nabídne pohodlné užívání a snadné doplňování. Stojan s dezinfekcí by v dnešní době neměl chybět v kancelářích, na pobočkách, u vstupů do obchodů, u zahrádek restaurací a podobně.